Ostatni sprawdzian!

8 czerwca 2024

Ostatni sprawdzian UKS Kinder Volleyball przed finałem Mistrzostw Polski w Katowicach!

W sobotę (8 czerwca) w Głuszycy odbył się II Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki! Brały w nim udział drużyny z Gdańska, Warszawy, Brzeska, Sulęcina, Lubina, Poznania, Wałbrzycha, Świebodzic, Głuszycy, Krosna, Gorzowa Wielkopolskiego i Słońska. Wszystkie drużyny przyjechały się sprawdzić przed nadchodzącym wyjazdem do Katowic.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie grający w koszykówkę, ludzie grający w piłkę nożną, ludzie grający w siatkówkę i ludzie grający w futbol amerykański

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, graliśmy systemem każdy z każdym, a na koniec dodatkowo gra do dwóch wygranych setów o poszczególne miejsca. Podczas zawodów wszystkie dzieci i trenerzy zjedli ciepły posiłek od baru „Kanka” oraz słodkości od Cukiernia Oleńka serwowane przez Kinderkową Pomoc.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i trampolina

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za dostarczenie fantastycznych emocji! Dziękujemy sędziom z KPS Chełmiec Wałbrzych, UKS Kinder Volleyball oraz rodzicom za sprawiedliwe sędziowanie. Burmistrzowi Głuszycy, Romanowi Głód za wsparcie finansowe, dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy za udostępnienie sali. Cukierni Oleńka za słodkie przekąski, barowi „Kanka” za przepyszne jedzenie. Dziękujemy Grapgic Inspiration za foto i video relację z wydarzenia oraz Kinderkowej Pomocy – Wioli, Wioli, Ani, Weronice, Pawłowi, Kamilowi oraz całej SKT za świetne przygotowanie turnieju.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i ludzie grający w siatkówkę

Klasyfikacja końcowa, kat. 2×2:

 1. UKS Kinder Volleyball 1
 2. Watah Lubin 1
 3. Jasieniak Gdańsk
 4. SKS Tęcza Krosno Odrzańskie
 5. Wataha Lubin 2
 6. UKS Kinder Volleyball 2
 7. UKS Kinder Volleyball 3
 8. Saska Warszawa

MVP: Kacper Jaz

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie grający w piłkę nożną, ludzie grający w siatkówkę i tekst „GMINA ŁUSZYCA. SARTKOWKA Kinder. soy9 movin TARE neHилa D..원 R MIN NEM UKSKINOP UKSKINOPYILLEYBAL YILLEYBFLI 37 NAŁ NAEBRZIH”

Klasyfikacja końcowa, kat. 3×3:

 1. UKS Kinder Volleyball 1
 2. Volley Brzesko
 3. Energetyk Poznań
 4. Jasieniak Gdańsk
 5. SET Gorzów Wielkopolski
 6. Wataha Lubin
 7. UKS Kinder Volleyball 2
 8. UKS Słońsk
 9. UKS Kinder Volleyball 3
 10. Olimpia Sulęcin

MVP: Dominik Wojnowski

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie grający w piłkę nożną, ludzie grający w futbol amerykański, tabela i szachy