Podział na grupy treningowe

Drodzy rodzice! Wstępnie podzieliliśmy dzieci na grupy treningowe, ale to nie oznacza ze po kilku treningach nie zmienią grupy na wyższą lub niższą . Trenerzy we wrześniu będą obserwować pracę i umiejętności dzieci i pod koniec miesiąca będziemy wprowadzać drobne zmiany tak żeby wasze pociech czuły się najlepiej w swoich grupach dostosowanych do ich możliwości . Treningi zaczynamy od 13 września 2021 r – do zobaczenia

PSP 10 ul. Ogrodowa – grupy najstarsze . Treningi odbywają się we wtorki i czwartki

Wtorki

Gr 1 godzina 16: 00 do 17:30

Gr. 2 17:30 do 19:00

Czwartki

Gr 1 16:00 do 17:10

Gr 2 17:10 – 18:20

GR 1

  1. Sobota N
  2. Śliwka Z
  3. Biskowski F
  4. Cieślik M.
  5. Dąbrowski M
  6. Kieraś O
  7. Łapuszek L
  8. Łuszczyk P
  9. Maliborski J
  10. Mazur K
  11. Olejnik P
  12. Olesinski O.
  13. Piątkowski K
  14. Pluskota J
  15. Wyszowski N
  16. Szczepanik M
  17. Maziar T
  18. Łatka Maciej
  19. 19. Ziółkowska N

GR 2

  1. Charlin
  2. Chuchro
  3. Hiszpańska
  4. Hojak
  5. ILska
  6. Jonek
  7. Paterek
  8. Staniszewska
  9. Staniewska
  10. Tomczyk
  11. Gazda
  12. Jerzyk

PSP 26 treningi odbywają się w poniedziałki i środy

Gr1 16:45 – 17:45

  • 1. Wałęga
  • 2.Leński
  • 3.Zimnawoda L
  • 4.Wawrzynowicz
  • 5.Chojnacja
  • 7.Lichoń
  • 8. Płodzień
  • 9. Sadera
  • 10. Garlicka
  • 11 Dąbrowska H.
  • 12.Skarpetowski K
  • 13. Zimnawoda M.
  • 14. Wyszyńska B
  • 15. Baranowski N
  • 16.Strzelecka M
  • 17.Zimnawoda J.
  • 18. Szymula M

GR 2 17:45 – 18:45

  1. Sosialuk N
  2. Wyszowski A
  3. Fabiszewski B
  4. Antczak O
  5. Trzaska Sz
  6. Lewicka N
  7. Marcinkowski M
  8. Kobylanska A
  9. Maicka Z
  10. Korościk B
  11. Zieliński F
  12. Litwiński M
  13. Trzcińska A
  14. Filas Arkadiusz
  15. Bobrowski H
  16. Kowalska K
  17. Mamińska J
  18. Sienkowiec K

PSP 21 mamy 3 grupy Treningi odbywają się w poniedziałki i środy

GR 1 16:45 – 17:45

  1. Walów L
  2. Miliński L
  3. Kaczmarek L
  4. Wyszyńska B
  5. Kulig M
  6. Kupniewska M
  7. Wietek A
  8. Wawrzyniak A
  9. Piekarz L
  10. Szczypek W
  11. Tumidajewicz L
  12. Lorkowska Z
  13. Binder D
  14. Joński T
  15. Procka Z

GR 2 17:45 – 18:45

  1. Pawlik K
  2. Komorowski T
  3. Krukierek W
  4. Filaszkiewicz J
  5. Głębocki B
  6. Sommer J
  7. Wierzbicka A
  8. Nowak A
  9. Procka Z
  10. Baranowski N
  11. Gugała B
  12. Kumor N
  13. Sendyk W.
  14. 14.Krysiak K.
  15. Pelka P.

GR 3 18:45 -19:45

  1. Bukowiec O
  2. Dąbrowska L
  3. Kurzeja A
  4. Podsiedlik B
  5. Grzywna A
  6. Trzaska L
  7. Makielak W
  8. Chpman L
  9. Topolewski I
  10. Adamczyk M
  11. Wawrzyniak M
  12. Bielany Wojciech
  13. Koszyka A
  14. Ziemniak K
  15. Nadziej D
  16. Bielówka A
  17. Dulik Hanna
  18. Pelka D.

PSP 4 Świebodzice Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki .

Gr 1 16:30

  1. Tarkowska N
  2. Sudenis K
  3. Białek N
  4. Murat
  5. Ostrowski
  6. Gawryszewski
  7. Kurowska
  8. Szczerbuk
  9. Białoń
  10. Rak
  11. Rudnicki
  12. Wolny P
  13. Wolny A
  14. Jawień O
  15. Leśkiewicz J
  16. Bejnarowicz A

Gr 2 17:30 – 18:30

  1. Tarkowska O
  2. Tylkowska O
  3. Sagan O
  4. Sagan M
  5. Morka Z
  6. Wilman O
  7. Olejnik J
  8. Szczapaniak H
  9. Gawryszewski N
  10. Jabłko B
  11. Zaborowska M
  12. Ożóg M
  13. Sudenis M
  14. Skarpetowski J.
  15. Trawinska A
  16. Hruszowiec M
  17. Kujat T

GR 3 18:30 – 19:45

  1. Nowicka H
  2. Jaz K
  3. Gałązka J
  4. Matecki K
  5. Polonius B
  6. Nowakowski A
  7. Hucał J.
  8. Bazyluk L
  9. Fortuna J
  10. Leśkiewicz M

PSP 3 Głuszyca treningi odbywają się we wtorki i czwartki

Gr 1 – 16:30 – 17:30

  1. Gawryś
  2. Surmaczyńska
  3. Bujak
  4. Sikorska
  5. Hładki
  6. Wójcik
  7. Popik
  8. Kuchnia
  9. Kuchnia
  10. Borowiec M
  11. Procyk E.

Gr 2 17:30 – 18:30

  1. Prokopowicz
  2. Olszewska
  3. Rudzka
  4. Jędrzejczyk
  5. Suchorowska
  6. Pastuła
  7. Pastuła
  8. Duława
  9. Solarz
  10. Jelewska
  11. Jerzyk Martyna
  12. Szwed
  13. Idryjan L
  14. Idryjan K
  15. Sztetner A
  16. Kujawski A

PSP 5 Treningi odbywają się we wtorki i czwartki

Gr 1 16:30 – 17:30

  1. Kruk O
  2. Liana M
  3. Maciejewska P
  4. Poświatowska
  5. Rogowska K
  6. Zamielska
  7. Pietrusiak N
  8. Sajdak Z
  9. Stępień Z
  10. Śpiewak Z
  11. Nosek W
  12. Sobko M
  13. Stępień H
  14. Szpur J
  15. Komorowska N
  16. Kaminski S
  17. Wierzbicka A
  18. Vikrtoria SZ.

Gr 2 17:30 – 18:30

  1. Jaroni N
  2. Adamska A
  3. Klimczak Z
  4. Kurzawińska M
  5. Kuźniar
  6. Łubińska
  7. Rogowska
  8. Rybicka O
  9. Sikora M
  10. Szuster H
  11. Bal N
  12. Jezryk J
  13. Jerzyk A
  14. Stec F
  15. Soroczyńska V
  16. Jarosińska O
  17. Zawada O
  18. Kagniuk W.
  19. Piśko K.

Gr 3 18:30 -19:45

  1. Bochenek A
  2. Bochenek M
  3. Ciura S
  4. Gwizdała N
  5. Ignaszak A
  6. Kruk W
  7. Ligęza L
  8. Motyl A
  9. Włodarski D
  10. Wojnowski D
  11. Wierzbicki J
  12. Stój Z
  13. Gaborska I
  14. Krzemińska N
  15. Lewandowska J
  16. Jelonek F