Podział na grupy, sala, dni i godziny treningów

Drodzy rodzice, rozpoczynamy sezon 2020/2021! Poniżej przedstawiamy wstępny podział dzieci na grupy oraz informujemy o lokalizacji, dniach oraz godzinach treningów. Grupy treningowe są przygotowane na podstawie umiejętności dzieci (tych, które znamy) oraz rocznika. Po pierwszym miesiącu zajęć będziemy mogli wykonać roszady tak, aby poziom treningu był dostosowany jak najlepiej dla Państwa dzieci.

PSP 5 – grupy: I, II, III.
Pierwszy trening 15.09 (wtorek)
Wtorek i czwartek :
Grupa I: 16:30 – 17:30
Grupa II: 17:30 – 18:30
Grupa III: 18:30 – 19:30

Skład grupy I:
Julia Rugała 2011
Aleksandra Gaborska
Dominika Grygiel
Zuzanna Łubińska
Hania Ranowicz
Nadia Rogowska
Oliwia Rybicka
Martyna Sikora
Alicja Jerzyk
Joanna Jerzyk
Oliwier Kruk
Vanessa Soroczynska
Kornelia Rogowska
Maciej Trzaskowski
Julia Zamielska
Alan Pluta
Julia Szpur

Skład grupy II:
Nikola Bielawska
Izabella Gaborska
Julia Lewandowska
Antoni Niewada
Bartłomiej Czerniachowski
Nikodem Gwizdała
Natasza Jaroni
Wiktoria Kruk
Mikołaj Trzaskowski
Lilianna Wiśniewska
Anabella Adamska
Maria Kurzawińska
Lena Kuźniar
Hanna Szuster
Barbara Wiśniewska
Marcel Bochenek
Filip Stec

Skład grupy III:
Oskar Olesiński
Filip Biskowski
Maja Cieślik
Kaja Mazur
Maciej Łatka
Kacper Leński
Paweł Łuszczyk
Jakub Maliborski
Szymon Niechciał
Natasza Sobota
Paweł Olejnik
Miłosz Szczepanik
Jakub Wierzbicki
Dominik Wojnowski
Aleks Bochenek
Lena Ligęza
Dawid Włodarski
Lena Łapuszek


PSP 5 – grupy: IV, V.
Pierwszy trening 14.09 (poniedziałek)
Poniedziałek i środa :
Poniedziałek:
Grupa IV: 16:30 – 17:30
Grupa V: 17:30 – 18:30
Środa:
Grupa IV: 17:15 – 18:15
Grupa V: 18:15 – 19:15

Skład grupy IV:
Maria Chuchro
Antonina Duda
Maria Gazda
Nikola Hiszpańska
Nikola Hojak
Emilia Ilska
Zuzanna Jerzyk
Wanda Jonek
Julia Kulawińska
Gabriela Paterek
Natalia Staniewska
Tamara Staniszewska
Nadia Tomczyk
Aniela Wiśniewska

Skład grupy V:
Miłosz Heretyk
Janek Zieliński
Maciej Broczek
Jan Kaczmarczyk
Szymon Nackowski
Marcel Ostrowski
Patryk Rutkowski
Patryk Wilczyński
Tymoteusz Zatwardnicki
Daniel Zych
Piotr Kaszuba
Karol Telicki
Franciszek Wielgus


PSP 26 – grupy: I, II.
Pierwszy trening 14.09 (poniedziałek)

Poniedziałek i środa :
Grupa I: 16:45 – 17:45
Grupa II: 17:45 – 18:45

Skład grupy I:
Alan Wyszowski
Borys Korościk
Filip Leński
Weronika Wawrzynowicz
Olaf Antczak
Kacper Fabiszewski
Olivia Robińska
Szymon Trzaska
Nela Sosialuk
Jakub Skarpetowski
Tymoteusz Skarpetowski
Fabian Zieliński

Skład grupy II:
Lena Trzaska
Alicja Lisak
Bartosz Żmuda
Adam Kurzeja
Mateusz Wilczyński
Aleksandra Ignaszak
Mikołaj Adamczyk
Lena Dąbrowska
Borys Fabiszewski
Antonina Mika

PSP 21 – grupy: I, II.
Czekamy na decyzje Urzędu Miejskiego. Prawdopodobnie start będzie możliwy od 1 października.
Poniedziałek , Środa :
Grupa I: ………………..
Grupa II: ……………… czekamy na godziny

Skład grupy I:
Anna Wawrzyniak
Wincenty Andrysiak
Kalisi Parzonka
Nadia Sadera
Zofia Szymańska
Julia Płodzień
Urszula Janczewska
Nikola Chojnacka
Hanna Dąbrowska
Mateusz Marcinkowski
Amelia Kobylańska
Hubert Skomorokiewicz
Oliwia Bukowiec
Zofia Hoja
Zuzanna Hoja

Skład grupy II:
Agata Trzcińska
Aleksandra Koszyka
Kamil Ziemniak
Natalia Lewicka
Zuza Maicka
Michal Dębski
Julia Pluskota
Hanna Dulik
Antoni Motyl
Oliwia Kieraś
Martyna Wawrzyniak
Paweł Jerzyk

PSP 10 – grupy: I, II.
Czekamy na podpisanie umowy i będziemy informowali kiedy pierwszy trening.
Poniedziałek i środa :
Grupa I: 16:15 – 17:15
Grupa II: 17:15 – 18:15

Skład grupy I:
Katarzyna Pawlik
Jakub Noweta
Wiktor Krukierek
Dawid Machocki
Filip Miazga
Seweryn Rembak
Nina Mazurkiewicz
Justyna Gałązka
Tymon Joński
Kaja Jońska
Oskar Pajdzik

Skład grupy II:
Ignacy Topolewski
Lena Chapman
Kornelia Sikorska
Wena Makielak
Adam Nowak
Natalia Ziółkowska
Adam Bielówka
Mateusz Bryk
Maja Skalska


PSP 1 Świebodzice – grupy: I, II.
Pierwszy trening 17.09 (czwartek)
Wtorek i czwartek :
Grupa I: 16:30 – 17:30
Grupa II: 17:30 – 18:30

Skład grupy I:
Hania Szczepaniak
Zofia Morka
Eryk Murat
Julia Hucał
Karol Kiceńka
Oliwia Tylkowska
Dawid Ożóg
Oliwia Tarkowska
Natalia Tomiałowicz
Anna Tomiałowicz
Julia Sommer
Olaf Sagan

Skład grupy II:
Filip Jelonek
Tomasz Maziar
Julian Fortuna
Borys Polonius
Hanna Nowicka
Karol Matecki
Michał Stefek
Zuzanna Kopeć
Milena Sagan
Emilia Zippel
Kacper Jaz
Jakub Olejnik

PSP 3 Głuszyca – grupy I, II, III.
Pierwszy trening 29.09 -Wtorek PSP 3 gr 1 17:30 gr 2 18:30

Skład grupy I:
Marcin Dorosz
Antonina Sikorska
Karina Solarz
Mikołaj Hładki
Maja Bujak
Maja Borowiec
Wiktoria Jędrzejczyk
Lena Laszkiewicz
Wiktoria Paraniak
Adrian Sztetner
Hanna Surmaczyńska
Aleks Jagodziński
Mieszko Żuczkowski
Gniewomir Żuczkowski

Skład grupy II:
Monika Jędrzejczyk
Piotr Kaszuba
Franciszek Wielgus
Magdalena Jelewska
Karol Piątkowski
Martyna Suchorowska
Gabriel Szwed
Sara Ciura
Malena Duława
Helena Olszewska
Tymon Piątkowski
Karol Prokopowicz
Szymon Pastuła
Maja Pastuła
Alicja Rosińska
Milena Rudzka
Martyna Jerzyk
Jakub Drzymalski
Maja Mrozińska
Antoni Olszewski
Nikodem Pawlaczyk