kv_kinder_volleyball-png

Podział na grupy

Uwaga!!!  Poniżej podział na grupy treningowe. Prosimy o wyrozumiałość i do końca września dajmy szansę dla trenerów na obserwację dzieci. W zakładce terminarz znajdują się godziny i szkoły poszczególnych grup.

PSP  5  – PODGÓRZE

Gr1.                                                                                 GR. 2                                              GR3

1. JAKUB  W.                                                   1. MAJA   C.                                 1. ALAN   Z.

2. TYMOTEUSZ  KOM.                                 2. TYMOTEUSZ  KOŁ.                  2. LEON  G.

3. LENA   K.                                                     3. MATEUSZ  D.                         3. SZYMON   N.

4. JAKUB  J.                                                    4. ZUZANNA   SZ.                       4. KARINA M.

5. AMELIA J.                                                   5. SZYMON  N.                            5. GABRIELA   P.

6. LENA  Ł.                                                      6. PAWEŁ   Ł.                               6. DAMIAN  H.

7. FILIP  S.                                                       7. ALAN    G.                                7.  MARIA  CH.

8. HANNA S.                                                   8. PATRYCJA    K.                         8. ANTONINA  M.

9. ZOFIA   H.                                                   9. LENA   L.                                  10. NADIA  T.

10. ANABALA  A.                                            10. DANIEL   Z.                           11.  SEWERYN  Z.

11.ALICJA  J.                                                   11. POLA  B.                                  12. ALICJA  P.

12. JOANNA .J                                                                                                        13.  MACIEJ  P.

13. MIKOŁAJ  T.                                                                                                     14. PAULINA  K.

14. NIKOLA  Ż.

15. ANTONI  N.

16. NATASZA  J.

17. DOMINIK  W.

18 MIKOŁAJ  A.


PSP   37  –  PIASKOWA GÓRA

GR 1                                                                    GR2

  1. MARTYNA  G.                            1. KORNELIA   S.                                                                                                                                                                          2. WIKTORIA  S.
  2. JAGODA  O.                                3. ZUZANNA  J.
  3. ADAM  N.                                    4. MARIA  G
  4. NALA  K.                                      5. MARCEL   O.
  5. MIKOŁAJ  A.                               6. MGDALENA  B.
  6. ALEX   B                                       7. EMILIA  I.
  7. MARCEL B.                                  8. ALEKSANDRA  P.
  8. ADAM   B.                                    9. ANNA NAS.
  9. ALEKSANDER   K.
  10. BARTOSZ   Ż
  11. IGNACY   T.
  12. ANNA  K.
  13. NINA   M.
  14. LENA CH.
  15. NATALIA Z.

 


PSP 21

GR 1                                                                      GR 2

  1. MARTYNA  W.                          1. SZYMON  K.
  2. ALEKSANDER  K.                    2. NATASZA    S.
  3. TYMOTEUSZ  W.                     3. SZYMON  W.
  4. WOJCIECH  K                           4. WIKTOR   T.
  5. KACPER  J.                                 5. WOJCIECH   M
  6. PAWEŁ   J.                                  6. NIKOLA  H.
  7. JULIA    P.                                   7. OLIWIA  K.
  8. URSZULA  J.                              8. ALEX  C.
  9. KAMIL   Z.                                   9. MICHAŁ P.
  10. SARA  Ł                                        10.WANDA  J.
  11. KINGA B.                                     11. SYLWIA  M.
  12. FILIP   F.                                      12. KLAUDIA B.
  13. WIKTORIA  S.
  14. JULIA  S.
  15. ANTONI  M.

 


PSP  26

GR1                                                                  GR2

1.JULIA  GAR.                          1. KACPER  L.

2. MATEUSZ   W.                    2. PATRYK  W.

3. MAJA   D.                             3. OSKAR  O.

4. ALICJA  L.                            4. KAJA   M.

5. BORYS  F.                             5. DANIEL  D.

6. FABIAN  Z.                           6. LAURA  M.

7. ALAN   W.                             7. KACPER   W.

8. ANTONINA M.                    8. MACIEJ   J.

9. ANTONINA  GAR.               9. MARIKA  J.

10. ZOFIA  O.                            10. MICHAŁ  S.

11. JAN  O.                                 11. NATALIA  S.

12. KACPER  F.                        12.NATASHA G

13. HANNA  D.                         13. NATAN   W.

14. ALEKSANDRA  I.             14. SZYMON  A.

15. FILIP  J.

 

 


GŁUSZYCA  PSP 3 PROSIMY O KONTAKT RODZICÓW, KTÓRZY  MAJĄ PROBLEM GODZINOWY Z ZAJĘCIAMI MOŻE UDA ZAMIENIĆ SIĘ GODZINY BO DNI NA PEWNO ZOSTAJĄ .

  1. KACPER   S.
  2. FILIP  G.
  3. BLANKA  K.
  4. MAJA  M.
  5. KAROL  P.
  6. FRNCISZEK  W
  7. TAMARA  S.
  8. MALENA  D.