Towarzyski mecz siatkowki reprezentacji U-23 Polska-Brazylia (3-4) fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

LIGA NARODÓW – BILETY

W połowie czerwca w Wałbrzychu będzie okazja oglądać siatkówkę żeńską na najwyższym, światowym poziomie. Rozgrywane tu będą bowiem mecze Siatkarskiej Ligi Narodów.
We wtorek, 12 czerwca, w hali Aqua Zdroju, zagrają: Rosja z Dominikaną (godz. 17.30) i Polska z Japonią (godz. 20.30). Na środę, 13 czerwca, zaplanowano mecze: Dominikana – Japonia (godz. 17.30) i Polska – Rosja (godz. 20.30), a na czwartek, 14 czerwca pojedynki: Rosja – Japonia (godz. 17.30) i Polska – Dominikana (godz. 20.

Mamy do rozdania dla naszych kinderków ponad 150 biletów z racji tego że większość z nich musi wyjść na mecz z opiekunem to ok 75 dzieci będzie mogło skorzystać z oglądania na żywo reprezentacji Polski. Bardzo prosimy jeżeli ktoś z państwa ma kupiony bilet rejestrować tylko dziecko ( to więcej dzieci  będzie mogło skorzystać z oglądania na żywo) KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!!!!rezerwujemy bilet tylko na 1 dzień!  Rejestracja online jest na poszczególny dzień imprezy ( bilet na  dwa mecze danego dnia) , bilety są numerowane i w przypadku nie przyjścia na mecz opiekun ponosi koszty 30 zł za 1 bilet!!! W przypadku zachorowania i pewnej nieobecności prosimy o informację i zwrot biletu, żeby mogła skorzystać inna osoba. Biletów nie można sprzedawać osobom trzecim , nasz sektor jest numerowany!!!  LISTA DZIECI ZOSTANIE OGŁOSZONA NA POCZĄTKU NASTĘPNEGO TYGODNIA!!

BILETY WSZYSTKIE ROZDANE!!! TRENERZY PODCZAS ZAJĘĆ BĘDĄ ROZDAWAĆ