Finał Dolnego Śląska Kinder + Sport -Wałbrzych 2017r

Kilkanaście godzin później w hali wałbrzyskich Mistrzów do rywalizacji w finale Dolnego Śląska stanęły najstarsze Kinderki. Do finału po dwóch turniejach eliminacyjnych awansowało 8 zespołów i w tym aż dwa z naszego klubu. To w niedzielę 21 maja musialy zmierzyć sie ze sobą systemem każdy z każdym.Po 4 godzinach gry wyłoniono zwycięzców na pierwszym miejscu uplasowała się Wieża Radków drugie były Polonia Świdnica i tuż za nimi na miejscu trzecim Kinder Volleyball 2 drużyna ! Kinder Volleyball 4 zajęła miejsce 6. Gratulacje dla dwóch pierwszych par które wywalczyły awans do Mistrzostw Polski Kinder Plus Sport. Chcielibyśmy jako trenerzy UKS Kinder Volleyball podziękować wszystkim uczestnikom finału a w szczególności dwóm drużynom naszego klubu które włożyły ogrom pracy żeby znaleźć się w tym finale. Dziewczyny jest to masz wspólny pierwszy tak duży sukces! Gratulacje dla Martynki Mleczek Martynki Strzępek, Natalie Ring Viktorii Morawskiej ,Weronice Pieśli oraz najmłodszej uczestniczce finału ośmioletniej Gabrysi Paterek._DSC0084 _DSC0109 _DSC0128 _DSC0203 _DSC0411 _DSC0505 _DSC0573 _DSC0646 _DSC0853 _DSC0677 _DSC0708 _DSC0848